Początki firmy - 2001 rok

Dzisiaj pierwszą rzeczą, która rysuje się w Twojej wyobraźni słysząc słowo Masuria są wysokiej jakości meble ogrodowe, kuchnie oraz grille bazujące na doskonałym balansie natury, marzeń, pasji oraz rzemiosła jednak zaczęliśmy pisać naszą historię w całkowicie inny sposób, w innej branży. Na początku czyli w roku 2001 nasza firma specjalizowała się w produkcji różnorakich artykułów dekoracyjnych do domu i ogrodu takich jak: świeczniki, wazony i stojaki na drewno. Jednak z upływem lat i ilością nabytego doświadczenia zaczęliśmy rozszerzać naszą ofertę również o inne produkty nadal hołdując założeniom, które nam przyświecały od początku czyli koncentracja na tworzeniu projektów oraz dążenie do perfekcji w procesie produkcji.

Kwiaty książki i naczynia na stole

Początki marki Nomlilo - 2011 rok

W naszych głowach już od dłuższego czasu kiełkował pomysł stworzenia kolekcji kominków ogrodowych, aż w końcu dojrzał i wypuścił plony w 2011 roku, a tymi plonami była marka Nomlilo i cała gama zróżnicowanych kominków oraz palenisk do ogrodu wypuszczona pod jej szyldem na rynki europejskie. Marka Nomlilo potwierdza naszą chęć stworzenia niepowtarzalnej formy i perfekcyjnego wykończenia charakteryzującymi markę.

Kominek Nexo

Marka Masuria - 2017 rok

Z czasem perfekcja przeplatana pasją i fascynacją mazurską naturą przerodziła się w w markę Masuria- efekt wieloletniej obserwacji otoczenia, podczas której powstawała koncepcja luksusowych mebli, wypełniających malowniczą przestrzeń poza czterema ścianami. Grille, kominki i meble to nie tylko praktyczne i funkcjonalne wypełnienie ogrodu, patio czy tarasu, ale też elementy krajobrazu, idealnie wpisujące się w sielski klimat, inspirowany krainą tysiąca jezior. Wszystkie z naszych produktów są projektowane przez nas oraz produkowane ręcznie w naszej firmie mieszczącej się na Mazurach w Ostródzie. Nasze produkty zyskały uznanie nie tylko naszych klientów i sprzedawców, ale również dwukrotnie zostaliśmy nagrodzeni za nasze produkty na German Design Award. Pierwszy raz na GDA w roku 2021 za nasz kominek Nexo, drugi raz natomiast zostaliśmy nagrodzeni za nasz grill juno 600 w 2023 roku.

Masuria Stilo 800

Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu ISO

który potwierdza nasze zaangażowanie w zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług dla naszych klientów. Certyfikat ten jest dla nas dowodem, że nasze procesy są skuteczne i zgodne z międzynarodowymi standardami.

strzałki

Napisz do nas

strzałki